fbpx
Skip to content
Food&Fit Catering dietetyczny Logo
logo-1-1

Jak powstało Food & Fit? Jak większość pomysłów — z potrzeby.

Jesteśmy pasjonatami zdrowego stylu życia i pysznej kuchni. Jako specjaliści od lat doradzamy innym jak ćwiczyć, gotować i co jeść. Okazało się jednak, że nie dla wszystkich prosto jest opanować te trzy sztuki naraz.
Wtedy narodził się pomysł połączenia naszych pasji i stworzenia cateringu dietetycznego nie tylko dla sportowców i osób dbających o szczupłą sylwetkę, ale również dla chcących jeść zdrowo, naturalnie i zgodnie z potrzebami własnego organizmu.

Wypracowaliśmy sobie silną pozycję w regionie Warmii i mazur, bo nad każdym twoim posiłkiem pracują eksperci w swojej dziedzinie: Ewa — dietetyk, Adam — trener personalny, oraz Tomek — jeden z najlepszych kucharzy w mieście. Każde z nich codziennie planuje, przelicza i analizuje, co powinno znaleźć się w twojej diecie pudełkowej.

Jedz w Food & Fit i nie martw się o kalorie… wszystkie policzyliśmy.

Szef kuchni, pasjonat gotowania. 
Jego motto- jakość ponad wszystko.

Tomasz Kusy

Szef kuchni, pasjonat gotowania. Jego motto- jakość ponad wszystko.
Z wykształcenia mgr  Dietetyki z zamiłowania manager gastronomii. Układa dla was menu, dba o jakość dostarczanych do was posiłków.

Ewa Ogrodowczyk

Z wykształcenia mgr Dietetyki z zamiłowania manager gastronomii. Układa dla was menu, dba o jakość dostarczanych do was posiłków.
Trener personalny - coach, zachęca was do podejmowania wyzwań oraz zdrowego i aktywnego stylu życia. W firmie odpowiada za sprzedaż oraz marketing.

Adam Ogrodowczyk

Trener personalny – coach, zachęca was do podejmowania wyzwań oraz zdrowego i aktywnego stylu życia. W firmie odpowiada za sprzedaż oraz marketing.

Catering dietetyczny- skuteczna dieta

W jaki sposób utrzymać szczupłą sylwetkę i być pełnym energii?

Catering dietetyczny ze względu na dobrze zbilansowane posiłki dostarczające odpowiednich ilości składników odżywczych, zapewni ci komfort, bezpieczeństwo oraz skuteczny sposób na utrzymanie szczuplej sylwetki oraz zdrowia. Jedyne co musisz zrobić to zamówić dietę pudełkową z dostawą do domu lub biura i cieszyć się zdrowiem. Zdrowe odchudzanie nigdy nie było tak łatwe.

OBIADY DO PRACY

DLA WYMAGAJĄCYCH – DLA PODNIESIENIA ENERGII ŻYCIOWEJ – DLA AKTYWNYCH

W naszej ofercie znajdziesz również:

sałatki, II śniadania, owocowe smoothie, fit deserki oraz chleb naszego wypieku.

Tylko naturalne produkty

Przygotowując nasze posiłki kierujemy się najnowszymi medycznymi zaleceniami.

Postanowiliśmy całkowicie wyeliminować z naszej kuchni cukier biały, zwykłą sól kuchenną NaCI, białą mąkę pszenną, białe pieczywo. Wzbogaciliśmy menu o wieloskładnikowe koktajle owocowe i warzywne, z dużą ilością ziół, jagód i naturalnych suplementów takich jak nasiona chia, młody jęczmień, spirulina, żeń-szeń, guaranę, ostropest, błonnik witalny, wiele ziaren i kasz.

ROBERT KARAS POLECA

ROBERT KARAS POLECA

Dieta dla aktywnych

Bez względu na to, jaką dyscyplinę sportową się uprawiasz, zbilansowana dieta powinna być integralną częścią treningu. W naszych dietach dla osób aktywnych uwzględniliśmy zwiększone zapotrzebowanie na węglowodany, witaminy oraz składniki mineralne. Nasze diety sprawdzają się w sporach wytrzymałościowych takich jak triathlon oraz wytrzymałościowo-siłowych: kick boxing, crossfit. Robert Karaś podczas przygotowań do zawodów Ultra Iron Man korzystał z diety pudełkowej 3000 kcal, czego wynikiem jest pobicie rekordu świata. Często niedocenionym aspektem budowania formy sportowej jest dobre odżywianie. Catering dietetyczny przychodzi w tym momencie z pomocą.

5 zbilansowanych posiłków dziennie

Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, wykazuje większą lub mniejszą aktywność fizyczną, dlatego nasze zapotrzebowanie na kalorie ale również na makro i mikroskładniki jest tak zróżnicowane.

Ponieważ catering dietetyczny jest naszą specjalnością, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego oferujemy Ci dostarczenie dzień w dzień pięciu ściśle dopasowanych do twojego zapotrzebowania kalorycznego pełnowartościowych posiłków, które zapewnią Ci niezbędną ilość energii, witamin i składników mineralnych w odpowiednich proporcjach.

Food&Fit Catering dietetyczny Logo

dołącz, polub, obserwuj…

Adres

Food and Fit
ul. Sulimy 1
82-300 Elbląg